Podrobné informace

24. září 2006

SRL - utkání s Chodovem B

Muži: Spartak Příbram - TJ JM Chodov B 19:24 (9:12)

Spartak nastoupil do tohoto zápasu pouze se dvěma klasickými spojkami, jedním pivotem a pěti křídly - po nemoci nastoupili poprvé v sezóně Roubal a Štěpánek, ovšem na marodku přibyla spojka Černý. Se zraněním tak musel do zápasu nastoupit nejlepší střelec domácích Mirek Říha, který stejně jako v minulém zápase musel po celé utkání čelit osobní obraně.
Úvod prvního poločasu domácím příliš nevyšel, obrana byla velmi propustná a v útoku spalovali domácí hráči jednu šanci za druhou. V 17. minutě tak prohrávali 3:8. Poté se hra vyrovnala, domácím se několika vydařenými akcemi podařilo vrátit do zápasu a poločas tak skončil rozdílem tří branek.
Ve druhém poločase hosté opět odskočili na rozdíl pěti branek, který udržovali až do 48. minuty. Spartak pak zlepšil obranu, Chodov začal být v útoku bezradný a domácí šnůrou 3 branek snížili v 51. minutě na 17:19. Chodov na tento vývoj reagoval oddychovým časem. Při následném útoku hostí byl za údajný obraný faul vyloučen domácí hráč. Během tohoto oslabení Spartak branku nevstřelil a dvakrát inkasoval. Když pak ještě třikrát po sobě odevzdal v útoku míč hostím, navýšil se rozdíl ve skóre na 7 branek. V závěru pak domácí dvěma trefami jen výsledek kosmeticky upravili.
Domácí velmi zlobili na dámskou polovinu rozhodcovské dvojice, která je podle jejich mínění poškodila svými výroky v rozhodujících chvílích zápasu.

Branky: Říha Mir. 6/1, Drábek 5, Tilinger 3, Roubal a Štěpánek 2, Turan 1 - Brošek 6, Doubek 5, Křeček 4, Převrátil 3, Baroš a Humpolec 2, Dolejš a Kulhánek 1.
Vyloučení: 2:2.
Žluté karty: 1:1.
Červené karty: 0:0.